** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Kotková Marcela, Špinková Lucie, Múllerová Kateřina, Králová Radka, Pokorná Kristýna, Kurešová Markéta (77´ Sklenářová Pavla), Hačková Iveta, Krykorková Kristýna (38´ Bělinová Denisa, 62´ Martikánová Pavla)

Další venkovní zápas, dá se říct derby se soupeřem, který nám sedí.

Domácí mužstvo si požádalo odehrát zápas na umělé trávě a bylo vidět, že jim je bližší. První poločas byl vyrovnaný, spíš jsme měli trochu navrch. Šance na obou stranách, asi gólovější měl soupeř. Přesto jsme ve 46 minutě zahrávali rohový kop, Markéta pozičně udělala prostor pro dorážku Marcely, 0:1. Gól do šatny na hřišti favorita.
Druhý poločas začal tlakem Poděbrad, stálo při nás štěstí, které chybělo před týdnem. Pomalu se hra vyrovnávala, dokonce jsme si vytvořili dvě tutovky. Škoda že nevyšly, protože se potvrdilo nedáš - dostaneš. V 84 minutě po faulu, ke kterému se nebudu vyjadřovat a k jeho zahrání už vůbec ne! Střela pod břevno, 1:1. Zasloužená remíza v zápasu dobré kvality z obou stran. Musím poděkovat našim hráčkám za nasazení a předvedenou hru. Jen mě mrzí, že to nešlo ze 2/3 v zápase před týdnem. Příští neděli konečně hrajeme doma s lídrem soutěže - Mnichovo Hradiště od 14:00. Zvu všechny fanoušky a předem děkuju za podporu. Tohle mužstvo si to zaslouží! Nakonec chci popřát brzké uzdravení zraněným hráčkám, Ivetě a Denise.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek
Pomezní rozhodčí: Krupka Aleš