** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

holky2014Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Kurešová Markéta, Špinková Lucie, Králová Radka, Hačková Iveta, Múllerová Kateřina, Sklenářová Pavla (73´ Martínková Aneta), Bělinová Denisa, Martikánová Pavla

Na hřiště favorita a momentálně třetího týmu v tabulce jsme přijeli dobře naladěni. Tři delegovaní rozhodčí a krásné počasí. To jsou pozitiva. Pak to začalo, zápas začal s deseti minutovým zpožděním na podmočeném hřišti a ke všemu po našem obrovském zmatku ve 2 minutě po dorážce prohráváme 1:0. Šok!! Probrali jsme se až snad po 15 minutách a to ve velkém stylu. Najednou to šlo a vytvořili si tlak. Po akci na levé straně Radky a její střelou pod břevno v 32 minutě vyrovnáváme na 1:1. Soupeře zachránila přestávka. Druhý poločas jsme začali opět tlakem. V 55 minutě zahrávala Pavla M. rohový kop a Lucka K. ve skluzu zakončila, 1:2. Chceme dál hrát a vytváříme si i šance. Díky našemu náročnému stylu a častému střádání čerstvých hráček soupeře, mimochodem z A týmu, se dostáváme pod tlak. Janina zachránila tři tutovky, jsme stále ve hře. Ale v 71 minutě po velkém tlaku, krásnou střelou z velkého vápna srovnáno na 2:2. Pak už jsme měli jen zhruba tři šance, ale soustředili jsme se spíš na dohrání zápasu bez obdržení dalšího gólu. To se nám povedlo! Myslím, že se s Jestřabí Lhotou musí počítat jako s mužstvem, které má co říct v konečném umístění lídrů v tabulce. Děkuju za dnešní výkon všem hráčkám!!! Příznivce a fanoušky chceme pozvat příští neděli na domácí zápas s mužstvem Pěnčín - Turnov.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek
Asistent: Múller Roman