** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

10678448 764301306945694 221750951689346587 nPlačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Špinková Lucie (68´ Kotková Marcela), Kurešová Markéta (77´ Martikánová Pavla), Bělinová Denisa, Pokorná Kristýna, Králová Radka, Múllerová Kateřina, Hačková Iveta, Krykorková Kristýna (28´ Sklenářová Pavla)

První poločas byl z naší strany katastrofální, hra na jednu bránu a žádná šance, která stojí za zmínku. Naivita vyústila darováním gólu soupeři ve 28 minutě na 0:1.

Druhá půle se zdála být lepší, ale scházelo asi trochu štěstí, kterému jsme nešli naproti. Gólové šance nedokážeme řešit v náš prospěch. V 74 minutě byla agresivní a nečistá hra soupeře potrestána penaltou na Radku. Iveta proměnila na 1:1. Nebudu a nechci hodnotit hru soupeře ani zvláštního "rádoby trenéra", který si nepřiveze ani pomezního. Nedivím se, že s ním nechce nikdo spolupracovat. K našemu výkonu chci jen říct, že jsme nehráli svoji hru a přizpůsobili se hře soupeře, která staví na věcech, které nemají s fotbalem co dělat. Protivník získal, my ztratili! Na závěr chci jen říct, že než se propůjčit k tomu, co předvedl soupeř, soubor z Turnova, tak raději rezignuji. Je mi z toho zle, ale můžeme si za to sami, takhle opravdu hrát nemůžeme!!! Příští víkend máme volno, ale ve středu čekám velkou účast na tréninku! Děkuji za odmávání Aleši Krupkovi a Martinovi Králi.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek
Asistent: Múller Roman
Pomezní rozhodčí: Krupka Aleš, Král Martin

!!! JEDEME DÁL, JSME PARTA A DOKÁŽEME ZABRAT A POUČIT SE Z CHYB !!!