Jestřabí Lhota - Kounice 6:0

10557449 819186758101502 4182293518107304124 nSestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Špinková Lucie, Kotková Marcela, Múllerová Kateřina, Balounová Eliška (51´ Sklenářová Pavla), Pokorná Kristýna, Králová Radka, Martikánová Pavla (56´ Krykorková Kristýna), Hačková Iveta (68´ Kurešová Markéta), Bělinová Denisa (68´ Pelikánová Andrea)

Zápas na tři body, šancí na čtyři zápasy a soupeř hrající v devíti hráčích. Vytvoříme si šance, dokážeme se do nich dostat, ale zakončení je katastrofa. Při takovém zápase se musíme bavit a vyzkoušet si věci, které nám v jiných utkání protivník nedovolí. Asi jsme se viděli už na rozlučce u sklenice. Přesto chci všem poděkovat nejen za poslední zápas, ale za celou sezónu. Kdyby se nám povedl podzim jako jaro, tak jsme se umístili ještě lépe. Jsme na sedmé příčce, což je naše nejlepší umístění v historii. Jen mě mrzí, že díky reorganizaci máme být přeřazeni do skupiny C. Vše je v jednání a po 20. 6. budeme vědět více. Teď k našim gólům. Ve 12 minutě Denisa střelou za penaltou, 1:0. Skvělá střela do šibenice od Ivety ve 20 minutě, 2:0. Po zahrání rohu ve 38 minutě Lucka K., 3:0. Ve 40 minutě po hezké akci z pravé strany Radka 4:0. 49 minuta a opět Iveta střela k tyči, 5:0. V 68 minutě opět zakončení k tyči a to od Radky, 6:0. Všichni chceme pozdravit Jirku Landu a přejeme brzké uzdravení!!!

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek
Asistent: Múller Roman
Pomezní rozhodčí: Krupka Aleš