** Rozpisy sezóny-podzim 2022/23 na našem Webu ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu ** Dne 20.8.2022 proběhly oslavy 100 let kopané v Jestřabí Lhotě, odkaz na fotogalerii na webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Kotková Marcela (49. Martínková Aneta), Balounová Eliška, Špinková Lucie, Múllerová Kateřina, Kurešová Markéta, Pokorná Kristýna, Věříšová Veronika (77. Martikánová Pavla), Pelikánová Andrea, Hačková Iveta

poděkování za funkci pomezního Petru Kurešovi ml.
vedoucí družstva Špinková Naďa
trenéři: Pelikán Vašek, Kubát Marek, Patočka Radek

Do zápasu jsme vstoupili s velkým nasazením a pohybem. Proti kvalitnímu soupeři jsme si dokázali vytvořit i dost šancí. Ale to platilo do 19 min, kdy rozhodčí nařídil pokutový kop za drobné přistrčení. Kopala se penalta s kterou si Janka poradila. K údivu všech zúčastněných ji rozhodčí nechal opakovat pro postavení hráčky ve vápně. To už se soupeř nemýlil. I po této situaci se pokračovalo v dobrém tempu. Měli jsme pár střel a průniků do vápna, bohužel bez gólového efektu. Ve 35 min jsme nepokryli levou stranu soupeře a po centru přišla naše první větší chyba, prohráváme 2:0. Do konce poločasu jsme zahrozili pěknou akcí ve vápně a nastřeleným břevnem. V 55 min soupeř zahrál výborný roh a upravuje na 3:0. Opět náš nedůraz ve vápně. Od té doby nás soupeř přehrával. Za zmínku stojí naše dva dobře zahrané přímé kopy. V 74 min po nádherné akci a centru z pravé strany pohotovou střelou se mění skóre na konečných 4:0. Soupeř si zaslouží uznání za fotbalovost a my musíme začít od sebe a dost věcí zlepšit. Všechny hráčky si zaslouží pochvalu za předvedený výkon, hlavně za 1. poločas. Můj názor je, že výsledek neodpovídá průběhu utkání. Jedeme dál!