** Rozpisy sezóny-podzim 2022/23 na našem Webu ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu ** Dne 20.8.2022 proběhly oslavy 100 let kopané v Jestřabí Lhotě, odkaz na fotogalerii na webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Kotková Marcela, Špinková Lucie, Kurešová Markéta (45. Bělinová Denisa), Múllerová Kateřina, Pokorná Kristýna, Pelikánová Andrea (80. Martínková Aneta), Hačková Iveta, Věříšová Veronika (83. Martikánová Pavla)

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Kubát Marek, Patočka Radek
Pomezní rozhodčí: Múller Roman, Věříš Pavel

Do utkání jsme vstoupili opět aktivně, můžu říct, že přes 20 minut se hrálo jen na polovině soupeře. To se potvrdilo ve 24. minutě, kdy po pěkné kombinaci ve středu hřiště se míč dostal k Verče Věříšové a ta krásnou střelou skórovala. Ve druhém poločase se soupeř osmělil, ale Janka žádné drama nepřipustila. Naopak, vytvořili jsme si dost šancí. Jen mě mrzí, že po větru nedokážeme vystřelit a druhou půli proti ještě silnějšímu větru střílíme jak o závod. Chtělo to víc osobní odvahy a drzosti, vniknout do vápna a i za cenu faulu něco vymyslet!! V 79. minutě po přihrávce, která "měla oči" vystřelila Verča a pohotově dorazila a skórovala Katka Múllerová. Pak už jsme jen zápas pod kontrolou dohráli a přidali docela slibné šance, které nedopadli. S předvedenou hrou jsem spokojen a všem v mužstvu za výkon děkuji! Fotbal se nehraje jen v 11, je potřeba mít na lavičce kvalitní hráče, kteří můžou naskočit do zápasu a odehrajou si to svoje, tak jako dnes. Jsem rád, že trénuju takovou partu.
Tak jako minule - Jedem dál!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy