** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Špinková Lucie (74 Martikánová Pavla), Pelikánová Andrea, Kotková Marcela (58 Chmelíková Romana), Hačková Iveta, Pokorná Kristýna, Martínková Aneta, Bělinová Denisa, Múllerová Kateřina, Kurešová Markéta

Na hřišti prvního týmu jsme nezačali dobře. Soupeř nás přehrával a my jsme hráli se zbytečným respektem. To se nám vymstilo v 10 minutě, kdy z naší pravé strany přišel pas a zakončení na bránu. Janka si na balon šáhla, ale skórování nezabránila, 1:0.

Přišla 21 minuta, podobná akce z druhé strany a střela z velkého vápna, 2:0. V tu chvíli to vypadalo na debakl, který by potvrdil umístění v tabulce. Po tlaku jsme odkopli na roh a ve 25 minutě se následně stav změnil na 3:0. Opět náš nedůraz ve vápně. Jen se štěstím poločas dopad tak jak dopad. V přestávce jsme si pár věcí v kabině vysvětlili a do druhého poločasu se nastoupilo, tak jak jsme měli hrát od začátku. Vytvořili jsme si i šance a hlavně dva průniky Denisy volaly po gólu. Nepochopím, proč takhle nedokážeme hrát i první poločas. Mužstvo si zaslouží pochvalu za bojovnost, zejména v druhém poločase. Soupeř měl velkou kvalitu, ale musíme si uvědomit, že se dá hrát s každým. Po našem výkonu jsme zanechali dobrý dojem, což uznal i domácí trenér.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Patočka Radek