** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Kotková Marcela, Balounová Eliška, Chmelíková Romana, Špinková Lucie, Múllerová Kateřina, Hačková Iveta, Pelikánová Andrea, Kurešová Markéta, Bělinová Denisa
Náhradníci: Martikánová Pavla

Dnes nás čekalo malé derby a pro mnohé hráčky i osobní "prestiž". Do zápasu jsme opět vstoupili vlažně, a to se nám vymstilo ve 4 minutě, kdy po naší levé straně přišel centr do vápna a po našem nedorozumění a nedůslednosti Janky a obrany jsme prohrávali 0:1.

Když nám teče do bot, tak teprve začínáme hrát. Musíme si přiznat, že soupeř měl kvalitu a oproti jiným zápasům šel dost nahoru. Po pravdě, kdyby skončil zápas 0:5, nebylo by se čemu divit. Ale štěstí přeje odvážným. Po zlepšeném a bojovném výkonu jsme si vytvořili i šance, teda ne takové jako soupeř, ale od toho máme v bráně Janku. I díky ní se náš výkon zlepšil a přišla odměna v 88 minutě, kdy Denisa přízemní střelou přes celou bránu skórovala. Všem hráčkám za výkon děkuji. Zvláštní poděkování patří i Radku Patočkovi za bezvadný výkon, jako pomezní rozhodčí. V minulém zápase dostal i pochvalu od hlavního rozhodčího a v nastaveném trendu pokračuje. Je to asi v tom, že v Ďáblicích dostal za funkci pomezního řízek :)

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Patočka Radek