** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Špinková Lucie, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Kotková Marcela (52 Chmelíková Romana), Múllerová Kateřina, Pelikánová Andrea, Hačková Iveta (58 Pokorná Kristýna), Kurešová Markéta (69 Martikánová Pavla), Bělinová Denisa, Věříšová Veronika

Na hřišti posledního týmu v tabulce jsme začali aktivně. Jediná překážka byla dobře chytající brankářka a naše smůla. Ve 22 minutě zahrávala Verča rohový kop, balón se k ní po mele ve vápně vrátil a ona ho přesně přihrála na velké vápno, kde krásnou střelou Lucka Košnerová otevřela skóre, 0:1. Náš tlak vzrůstal a ve 33 minutě, po faulu na Verču rozhodčí nařídil přímý kop, i když se to odehrálo v pokutovém území. Střela Lucky Košnerové skončila na břevně a následná dorážka hlavou Ivety v síti, 0:2. Po rozehrání, únik po levé straně Katky, ukázkové naražení s Denisou, následný centr Katky a střela Denisy, 0:3. Po změně stran náš tlak pokračoval, ale skóre se změnilo v 57 minutě po střele z velkého vápna. Iveta zvyšuje na 0:4. Přijeli jsme si povinné 3 body a odvážíme si je,. Jen lituji, že jsme nevyhráli větším gólovým rozdílem, šance na to byly a nás trápí koncovka. Máme co zlepšovat a hlavně nás čeká soupeř z opačného konce tabulky.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Patočka Radek