** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Kotková Marcela, Balounová Eliška, Špinková Lucie, Múllerová Kateřina, Pelikánová Andrea, Pokorná Kristýna, Martínková Aneta, Hačková Iveta, Bělinová Denisa (45 Chmelíková)

Do zápasu proti 4. mužstvu soutěže jsme nastoupili aktivně, vytvořili jsme si i gólové šance. Ale soupeř nás potrestal v 19 minutě nákopem na bránu. Střela skočila před Jankou a silný vítr dokonal své, 0:1. Vyrovnaný poločas se šancemi na obou stranách. Musím přiznat, že soupeřovy byly nebezpečnější. Minimálně tři si říkaly o gól, ale máme jistotu v bráně, která se "rozzuřila" k výbornému výkonu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s větrem v zádech a začali hrát na brejky. V 54 minutě zahrávala Kristýna rohový kop a vlastní hráčka hlavou skórovala, 1:1.

Podařil se nám i dobrý tah s vysunutím Katky na hrot útoku. Bojovné utkání na hranici sebeobětování i pohledné akce, ale hlavně se ukázalo, jakou máme partu. V 88 minutě třetí průnik Katky přes 1/3 hřiště a zakončení na konečných 2:1. Musím smeknout před výkonem našich hráček. Fotbal je krásná kolektivní hra, dnes jste hráli jako tým!!! Za sebe na závěr: DĚKUJU!

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Patočka Radek