** Rozpisy sezóny-podzim 2022/23 na našem Webu ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu ** Dne 20.8.2022 proběhly oslavy 100 let kopané v Jestřabí Lhotě, odkaz na fotogalerii na webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Sestava: Plačková Jana, 'Špinková Lucie, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Kotková Marcela (54. Chmelíková Romana), Múllerová Kateřina, Pokorná Kristýna, Pelikánová Andrea, Věříšová Veronika (60 Martikánová Pavla), Bělinová Denisa, Hačková Iveta

Šli jsme do zápasu s úkolem vstřelit rychle gól a uklidnit se. To se nám povedlo po našem napadání už na polovině soupeře ve 13 minutě po průniku Verči z pravé strany a následné přihrávce do malého vápna a dorážce Ivety, 0:1.

V naší hře jsme pokračovali a náš tlak se zúročil v 17 minutě, kdy po rohu Verči, Lucka Košnerová skórovala, 0:2. Ve 31 minutě po dlouhém výhozu Janky, Denisa utekla po pravé straně a zakončila na 0:3. Ve druhé půli náš tlak pokračoval a ve 48 minutě po hezké akci Andy za velkým vápnem napálila balón a ten "angličanem" o břevno skončil v síti, 0:4. Za našeho tlaku v 56 minutě akce Denisi a zakončení s kounickým drnem, 0:5. Pak jsme si vybrali slabší chvilky a soupeř po rohu nepotrestal. Za zmínku stojí i průnik soupeře, který si říkal o trest v podobě penalty. Ale i nám se podařilo zahodit minimálně tři vyložené šance. Ke konci se soupeř snažil dál hrát fotbal, to je sympatické. Druhý poločas se přidalo na důrazu, hlavně ze strany soupeře, ale my si musíme zvykat a ustát to. Tak jako Denisa v 81 minutě po průniku z pravé strany a dokončení hattricku, 0:6. Dobře zvládnuté utkání, chtěli jsme 3 body a vezeme je!!!
Příští zápas hrajeme v neděli, derby s Hradišťkem. Chci pozvat všechny fanoušky, aby nám pomohli udělat důstojnou atmosféru a podpořit nás. Zároveň je chci ubezpečit, že ženský fotbal se v Jestřabí Lhotě bude hrát i další sezónu.

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek

Na závěr chci pochválit "děvečky z Jestřabí Lhoty" za dobrý výkon v dnešním zápase a tímto se vrátit k minulému zápasu a článku na stránkách fotbalistek Tuklat. Článek "pisatele Rudé Vatry, soudruha Jasánka" byl trapný a nezakládá se na pravdě. Zároveň tímto snižuje prestiž hráček tohoto týmu. Sportu zdar!!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy