** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Špinková Lucie, Kotková Marcela, Pokorná Kristýna, Pelikánová Andrea (77 Martikánová Pavla), Múllerová Kateřina, Kurešová Markéta (53 Chmelíková Romana), Hačková Iveta, Bělinová Denisa

Těžký zápas v náročném počasí s kvalitním soupeřem. Začátek jsme docela zvládli, ale přesto jsme v 10 minutě po nedůrazu z naší levé strany a střelou přes gólmanku prohrávali 0:1. Za nedlouho ve 12 minutě přišel trest. Podobná akce, tentokrát z druhé strany, nutno podotknout nejlepší hráčky na hřišti, střela 0:2. Začátky nám nejdou!!!

Začali jsme hrát až za nepříznivého stavu. Zvládli jsme napadání, brejky, vytvářeli si standartky a rohové kopy. Nastřelená tyč a břevno, šance útočník sám na brankáře, ve třech případech. Koncovka je náš osud. Po změně stran se hra vyrovnala, holky chtěly hrát. Vytvořili jsme si i tlak, ale bez efektu. Chtěli jsme se rozloučit dobrým výkonem. V 77 minutě, snad naše nejlepší fáze zápasu se potvrdilo pravidlo "nedáš - dostaneš". Po naší gólové šanci, soupeř z protiútoku potrestal na konečných 0:3. Děkuji všem hráčkám za tvrdou práci, fanouškům za podporu a pomezním Ondrovi Martikánovi a Vlastovi Šantrůčkovi. Naše 9. místo je standard a může nás jen mrzet zápas s Hradišťkem, bylo by to o jedno místo lepší. Podle mne sezóna je úspěšná, hlavně z herního projevu a nasazení. Nedostatky máme v technice jednotlivých hráček, taktice a přístupu. Musíme se rozmyslet nad letní přípravou a za sebe jen slibuju, že budeme makat, makat a makat. Je málo času. Nezapomeňte jsme Jestřabí Lhota!

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek

V pátek od 17:00 hod na hřišti se koná rozlučka se sezónou ženského fotbalu. Všechny hráčky, příznivci a fanoušci jsou zváni!