** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Veronika Kličková, Lucie Špinková, Lucie Košnerová, Eliška Balounová, Marcela Kotková (45´ Aneta Martínková), Kateřina Múllerová, Radka Králová, Kristýna Pokorná (77´ Pavla Martikánová), Andrea Pelikánová (51´ Markéta Kurešová), Denisa Bělinová, Iveta Hačková (62´ Pavla Sklenářová)

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Patočka Radek, Landa Jiří, Pilař Jaroslav

První mistrovské utkání se straronovým nováčkem a hned s problémy v podobě zranění gólmanky Jany.

Zápas jsme začali dobře a tlakem, Náš tlak se zúročil ve 25 minutě po dlouhém centru zakončila střelou Iveta, 1:0. Ve 35 minutě snad jediná chyba v obraně, sólo protihráčky a se štěstím zakončení na 1:1. Nás to ale nezlomilo a dál jsme hráli aktivně. To se potvrdilo ve 43 minutě po průniku Denisy, zakončení střelou a dorážkou Katky, 2:1.
Druhý poločas jsme začali opět tlakem, soupeř ze začátku vzdoroval, ale po nedůsledném odkopu, Iveta z voleje střelou v 55 minutě vymetla šibenici, 3:1. Pak už jsme ovládli hru jen my a hrálo se na jednu bránu. V 59 minutě Denisa z pravé strany lobovala vysokou střelou gólmanku, 4:1. Vytvářeli jsme si další šance, ale ne a ne to tam spadnout. Až v 78 minutě se Denisa prodrala do vápna a Markéta zakončila přes gólmanku do prázdné na konečných 5:1. Za tento výkon chci všechny hráčky pochválit a černou kartou je zranění v 89 minutě podle mě nejlepší hráčky Denisy. ---- Přeju brzké uzdravení, Deni! ----
Na závěr chci poděkovat za funkci pomezních Alešovi Krupkovi a Ondrovi Martikánovi a teď to hlavní, Verčo Kličková, tobě patří obrovské dík!!