** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Z utkání...Sestava: Hačková Iveta, Kotková Marcela, Košnerová Lucie, Špinková Lucie, Balounová Eliška, Martínková Aneta (52´ Sklenářová Pavla), Králová Radka, Pokorná Kristýna (77´ Martikánová Pavla), Pelikánová Andrea, Múllerová Kateřina, Kurešová Markéta

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek

Na zápas jsme přijeli bez zraněných Janky a Denisy.

Do brány jsme museli obětovat Ivetu. Soupeř měl více ze hry a zahrozil střelami z uctivé dálky od naší brány. Překvapivě jsme měli dvě gólové šance a hlavně ta druhá Radky se povedla a šla pár centimetrů od tyče. Postupně se hra začala vyrovnávat a my hráli co jsme si před zápasem řekli. Bohužel ve 35 minutě soupeřka bez zavinění upadla s míčem ve vápně a při vstávání pro balón ji naše hráčka míč odebrala čistým soubojem. Následné "zalehnutí" bylo posouzeno sudím jako penalta, 1:0. Ze šoku nás probrala už 38 minuta, kdy po nedůrazu, nebo strašáku pokutového kopu nás Tuklaty potrestali po druhé, 2:0. Nevzdávali jsme to a dostávali se do hry, jenže rozhodčí pan Humpolák nás potrestal další penaltou za to, že si Aneta chránila obličej před střelou. Ruka neudělala žádný pohyb k využití výhody, 3:0. Krásných 7 minut zápasu které ovlivnily zápas. V poločase vsázíme na útok a "vypouštíme" Ivetu z brány a jde chytat Markéta. V 51 minutě ale přišel trest podle mého názoru z 2-metrového ofsajdu a zakončení na 4:0. Ke konci jsme otevřeli hru na tři útočníky, ale soupeř měl svoji kvalitu a pár průniků a nepřesná střela Andy ke zkorigování výsledku nestačily. Když to shrnu, vypjaté utkání, zbytečně agresivní soupeř a nepřesný rozhodčí. To mě mrzí nejvíc! Být naše mužstvo kompletní, tak si myslím, že se dalo hrát o body. Za náš výkon se nemusíme stydět a jedem dál.
Poděkování si opět zaslouží Aleš Krupka za pomezního a odvoz!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy