** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Hanková Gábina, Košnerová Lucie, Pelikánová Andrea, Kotková Marcela, Špinková Lucie, Kurešová Markéta, Múllerová Kateřina, Pokorná Kristýna, Králová Radka, Věříšová Veronika, Hačková Iveta
Náhradníci: Martikánová Pavla
Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenéři: Pelikán Vašek, Landa Jiří

Od začátku sezóny nás stíhá zranění za zraněním. Zatím žádný zápas jsme nebyli kompletní, přesto jsme chtěli toto utkání zlomit ve svůj prospěch. Po 20 minutách to mohlo být 2:0, bohužel Verča neměla štěstí. Ve 30 minutě jsme zahrávali roh a Andy se ukázkově zavěsila do vzduchu v souboji s gólmankou, která se víc než o míč starala o hlavičkující naši hráčku. Brankařka nešťastně dopadla na ruku, ale je dobře, že se zranění neprokázalo. Druhá věc je zda se nedala pískat penalta!? Potom jsme přestali hrát svoji hru. Soupeř nás zatlačil a jen díky Gábině v bráně jsme drželi čisté konto. To se ale změnilo ve 41 minutě, kdy naše brankařka třikrát vyrazila jasné šance, ale dorážka už byla potom gólová, 0:1.
Druhý poločas byl v režii soupeře, přesto holky bojovaly a ke konci zápasu jsme si vytvořily tlak, ale bez zkorigování výsledku. Tomuto utkání by slušela remíza. Našim hráčkám za výkon děkuju a "musíme si usmířit fotbalového boha, kterého jsme museli dost na...t!" Poučení ze zápasu je jednoduché. Máme zraněné hráčky, to znamená, že nehrajem agresivně ale naivně. A nakonec, Gábino seš u mě frajerka, dík!