** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Těžko se hodnotí prohraný zápas takovým rozdílem. Téměř 40 minut soupeř nevěděl, jak na nás, a do šancí jsme ho nepustili a když tak jsme měli v bráně Gábinu. Když jsme se začali osmělovat a delší chvilky trávili na polovině soupeře, tak přišel trest z protiútoku do naší otevřené obrany. Po centru do vápna 0:1, 37. minuta. Už jsme se asi viděli v kabině a ve 42 zahrával soupeř přímý kop a nešťastnou náhodou, vlastní gól 0:2. Po rozehrání nám hráčky Boleslavi z protiútoku dali gól do šatny, 43 minuta - 0:3.

Po změně stran jsme se ze začátku drželi, ale přišla 69 minuta a ruka před vápnem. Rozhodčí měl ale jiné mínění, penalta 0:4. Pak už bylo na hřišti jen jedno mužstvo. V 83 minutě po krásné akci, střela z velkého vápna, 0:5. Hned po rozehrání, sólo útočníka a zakončení v 85 minutě na konečných 0:6. Když to shrnu, na soupeře jsme neměli, přesto holkám patří dík za bojovnost a snahu to nevzdávat. Snad se nám vrátí štěstí a hlavně pět zraněných hráček!! Ke všemu se zranila Marcela a večer psala, že má sádru. Takže oprava - šest zraněných hráček....

Sestava: Hanková Gábina, Košnerová Lucie, Pelikánová Andrea, Špinková Lucie, Kotková Marcela, Kurešová Markéta (70´ Martikánová Pavla), Králová Radka, Pokorná Kristýna, Múllerová Kateřina, Hačková Iveta, Sklenářová Pavla

Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Trenér: Pelikán Vašek