** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Sestava: Plačková Jana, Košnerová Lucie, Balounová Eliška, Špinková Lucie, Martínková Aneta, Kurešová Markéta, Pelikánová Andrea, Pokorná Kristýna, Múllerová Kateřina, Hačková Iveta, Martikánová Pavla

Tenhle zápas začnu hodnotit zostra, negativa začala hledáním hřiště, další tragédie je psaní zápisu na počítači, který nikdo neumí ani zapnout.

Kupodivu jsme jako hosté vyvíjeli snahu rozpohybovat "compjůtr" a zápis napsat. To se díky Denise Bělinové povedlo a s dobrým pocitem jsme odcházeli na rozcvičku. Zápis šel psát domácí "manager" a po půl hodině šla psát znova Denisa, protože se místnímu bossovi podařil zápis vymazat. S 35 minutovým zpožděním zápas začal. Na hřišti dobré úrovně, které bohužel rozjezdil traktor se začalo. Oblíbený rozhodčí a stálice v domácích zápasech opět nezklamal. Varování našich soupeřů, že se máme připravit v Turnově na nejhorší, se naplnilo. První poločas se odehrával v naší režii. Škoda že jsme neproměnili jasné šance. Holky byly sice pokopané, ale věřil jsme, že to půjde a začne se hrát fér! Bohužel omyl.. Druhý poločas to ze strany soupeře nebyl fotbal ani kopaná, ale thajský box a rozhodčí je asi velkým fanouškem. V 67 minutě po naší chybě rozehrál po své pravé straně soupeř pěknou akci, to musím uznat. Po centru do vápna na dvakrát nejlepší hráčka soupeře, číslo 10, skórovala na 1:0. Začali jsme hrát na tři beky a tři útočníky, to už se opravdu hrálo na jednu bránu, ale to co se dělo nemá s fotbalem nic společného. Mám úctu pro soupeře a uznám porážku, ale nebudu chválit svoje hráčky za zákeřné a likvidační fauly, které nebyly ani odpískány jako rádoby trenér domácích!! Tenhle člověk na hřišti nemá co dělat. Je to první trenér, kterému jsem po zápase nepodal ruku, naopak jsem se v 80 minutě nechal vyprovokovat a udělal scénu, za kterou se svému mužstvu omlouvám. Děkuju svému týmu za odehraný zápas. Jeli jsme na venkovní zápas v 11 hráčích, máme velkou marodku a velký problém Po tomto zápasu je mi opravdu smutno, ne že jsme prohráli, ale jak. Holkám přibyla zranění a modřiny. Snad nás tahle zkušenost posílí a posune dál. Za všechny hráčky chci pozvat fanoušky na nedělní zápas s Duklou B ve 14:00 hod.

Trenér: Pelikán Vašek
Vedoucí mužstva: Špinková Naďa
Pomezní rozhodčí: Krupka Aleš