** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Ve svém třetím utkání jsme cestovali na horkou půdu do Kouřimi. V podzimním společném utkání, jsme zvítězili 2:0. Ale jen díky lepší produktivitě, soupeř byl výborný a utkání bylo vyrovnané. Proto jsme očekávali těžké utkání.

Začátek utkání byl poněkud opatrný. V 23. min jsme neuhlídali nejlepšího hráče soupeře ( na kterého jsme upozorňovali) T. Dufka a ten vsítil první gol utkání . Po dalších 5.min soupeř nastřelil břevno a jelikož  my jsme své šance nezužitkovali, šlo o přestávce do kabin za stavu 0:1. V poločase jsme udělali jednu změnu. Do druhého poločasu jsme vlétli a v 60.min se poprvé prosadil I.Pavlov a nastartoval svůj úžasný výkon v tomto utkání. Po 10 min se prosadil další náš útočník a R.Dunka a konečně jsme v utkání vedli. Netrvalo ani 5 min a opět se prosadil svým důrazem I.Pavlov a korunoval svůj výkon brankou na 3:1 pro náš tým. V příštím domácím utkání přivítame vedoucí tým tabulky Český Brod.