** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes 11.4. jsme se utkali na domácím hřišti s mužstvem Strak. Byl to zápas o první místo a průběh zápasu tomu také odpovídal.Hned v úvodu zápasu jsme si vypracovali šanci,kterou jsme neproměnili a z první nevýrazné akce soupeře jsme inkasovali 0:1.Bohužel to nebylo vše a ve 20 min. po nedorozumění zadních řad jsme inkasovali laciný druhý gól 0:2. I když jsme byli první poločas mírně lepším mužstvem tak do kabin jsme šli s mankem dvou gólů.Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním zápas zvrátit v náš prospěch.Ve druhé půli jsme byli více aktivní než v první půli a po prostřídání se hra ještě více zlepšila.Naše aktivita byla odměněna v 52min.,kdy po faulu v pokutovém území, Záhora proměnil nařízený PK 1:2.Do konce zápasu zbývalo ještě na zvrat 18min

.Na hostech bylo vidět,že jim ubývají síly. Naši po snížení ještě vice usilovali o změnu skóre ,což přinesla střela z poza vápna Záhorou v 67min. a vyrovnání na konečných 2:2. Na našich hráčích bylo vidět ,že tréninky trenéra Sandholce jsou velmi kvalitní a proto na konci zápasu měli naši hráči více fyzických sil a herně hosty přehrávali.   Po tomto utkáním máme vše ve vlastních rukách.

TRENÉR- Sandholc Zbyněk

VEDOUCÍ- Dušek Karel

ASISTENT-Věříš Pavel

Na závěr bych rád poděkoval divákům,kterých se sešlo na 80.Bohužel většinu zápasu neviděli naši představitelé klubu,kteří měli brigádu na vyklizení garáže a její úklid. Tím to já a trenér Sandholc jim chceme poděkovat,že obětovali zápas a ujali se vyklízení a úklidu garáže