** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

muzstvo-starsi zaci nDnešní utkání v Radošovicích u Říčan se nám po herní stránce ve větší míře nepovedlo.Pozitivně můžeme kvitovat pouze začátek a konec zápasu.Po rychlém gólu ve 3 min. přišel herní výpadek,z kterého nás nevyvedla ani 100 % šance kterou bravurně zlikvidoval Kubík.

V průběhu prvního poločasu jsme si vytvořili dost šancí na navýšení skóre,ale proměnit do poločasu se nám povedlo už jenom dvě .Do kabin se šlo za stavu 0:3 pro Lhotu.Ve druhém poločasu pokračovala naše rozpačitá hra,kterou se nepodařilo zlepšit ani prostřídáním hráčů.Ke konci utkání to vyvrcholilo zbytečnou chybou v zadních řadách a domácí snížili na 1:3.Ve zbývajících 5 min. naši hráči po obdržené brance zvýšili své úsilí ve hře a nakonec se jim podařilo přidat ještě jeden gól na konečných 1:4.
TRENÉR: Sandholc Zbyněk
VEDOUCÍ: Dušek Karel
ASISTENT: Věříš Pavel