** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnešní první poločas naši hráči prospali a výsledkem byli dva góly v naší síti.Mi jsme si v prvním poločase žádnou vyloženou šanci nevypracovali a domácí si dlouhými nakopávanými balóny na rychlé útočníky vytvořili dost příležitostí.Do druhého poločasu jsme nastoupili o mnoho lépe a také přišlo naše snížení na 1:2. Poté jsme domácí uzavřeli na jejich polovině na dlouhých 20 minut a vytvořili si několik dobrých příležitostí na korigování, ale žádnou jsme bohužel neproměnili a v závěru přišel trest v podobě chybujících obránců a v rozmezí jedné min. dva góly do naší sítě.Konečné skóre tedy 4:1

Trenér :Sandholc Zbyněk
Asistent: Řehák Zdeněk
Vedoucí : Dušek Karel
Příští sobotu opět zajíždíme na půdu soupeře a to do Jesenice.Utkání začíná v 10h.