** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu jsme jeli na hřiště Dobrovic,kde nás nečekal žádný slabý soupeř, a to se potvrdilo a to nejen z hlediska hry domácích,ale i z naší špatné hry.Dnes jsme hráli opravdu špatně bez důrazu ,pohybu,zpracování míče atd.I tak jsme v prvním poločase hraném po větru vedli 2:0.

Do druhého poločasu se hráči upozornili na chyby,ale nikdo asi neposlouchal a domácím se podařilo brzy vyrovnat.Naše hra se zlepšila až cca 10 min. před koncem a to nám pomohlo dát vítězný gól.Dnešní vítězství je šťastné,ale i to se počítá a jsou to do tabulky 3 body.Do příštího týdne kdy doma přivítáme Český Brod musí hráči na sobě hodně zapracovat a ve všem se zlepšit.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Asistent:Řehák Zdeněk
Vedoucí:Dušek Karel