** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V neděli jsme se utkali s prvním celkem v tabulce s Čelákovicemi.Bohužel nám zápas v mnoha směrech vůbec nevyšel.Hned v úvodu zápasu jsme po rychlém přechodu domácích hráčů inkasovali gól. Poté jsme opticky hru na čas vyrovnali,ale domácí team byl v utkání po celou dobu lepším mužstvem.V přechodu z vlastní půle na naší polovinu byli přímočaří

a naši hráči měli velký problém jejich útoky zachytávat.I když jsme si vytvořili v prvním poločase několik slušných šancí,tak se nám povedlo skórovat pouze jednou a domácím hned 4 krát.Poločas skončil 4:1 pro domácí.Ve druhém poločase byl na hřišti už pouze jeden team a to domácí mužstvo.Nám se podařilo v druhém poločase vsítit z penalty gól,ale to bylo z naší strany vše.Domácí přidali v druhém poločase ještě 3 branky na konečné skóre 7:2.Naši hráči musí zabrat hned příští týden,kdy doma hostí mužstvo z Kouřimi. Sobota od 10 hod.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí: Dušek Karel