** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dne 17.5.2014 po čtrnáctidení mistrovské pauze sehráli naši starší žáci mistrovské utkání na půdě Českého Brodu.Sousední postavení v tabulce nasvědčovalo,že by se mohl hrát dobrý fotbal.A utkání opravdu v ničem nezaostávalo,hrálo se v dobrém tempu na obě strany. Lhota měla první poločas více ze hry a přišli i šance ale bez gólového efektu,hlavně šance Kubíčka a Vyhnánka.

Druhý poločas byl už více vyrovnaný,ale i tak jsme měli hru více pod kontrolou.Jak to tak bývá , když už všichni měli zato , že zápas skončí remízou tak přišla naše největší chyba v zápase a to minutu před koncem gólovým zakončením pro domácí tým.(1:0).Po rozehrání ve středovém kruhu jsme vrhli vše na jednu kartu a výsledek se dostavil.Po rychlém průniku k vápnu byl faulován náš hráč a nařízen trestný kop metr za šestnáckou.Na exekuci kopu jsme poslali golmana, který z toho získal po teči jenom roh.Dobře rozehraný roh se snesl na hlavu našeho golmana (Karban L.), kterému domácí hráč zabránil vyhlavičkováním vsítit gól a odražený míč který přistál na noze našeho hráče (Jehličky V.) už nestačili zabránit ten vyrovnal na konečných 1:1.
Trenér :Sandholc Zbyněk
Vedoucí :Dušek Karel