** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

V sobotu 27.9. jsme zajížděli na horkou půdu Kutné Hory, které jsme měli z minulého ročníku co vracet.Naši hráči a musíme podotknout i ti z mladších žáků ,kteří se dobře začlenili do starších to domácím vrátili.Lhota měla od prvních minut na hřišti převahu a domácí k ničemu po celou dobu zápasu nepustilla.Naši v první půlce využili pouze dvě šance a další nedotáhli do konce pouze svou zbrklostí.

Poločas ve prospěch Lhoty 2:0. Hned v úvodu druhé půle jsme přidali 3 gól a hráli dál svoji hru. Postupně jsme přidali další branky ,jednu i ze značky pokutového kopu.Druhý pokutový kop domácí golman chytil. Konečné skóre se zastavilo na čísle 0:6.I když výsledek ze hřiště soupeře je krásný je na hře našich hráčů furt co zlepšovat.Tento výsledek naši hráči mají možno potvrdit hned příští týden doma proti Radošovicím.
TRENÉR: Sandholc Zbyněk
VEDOUCÍ: Dušek Karel

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy