** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

Dnes k nám zavítal soupeř ze spodu tabulky FK Radošovice. Od prvních minut na hřišti vládlo jenom jedno mužstvo a to naši hráči.Hostům za celé utkání naši povolili jenom jednu střelu a to v prvním poločase.

Naši hráči měli hodně šancí na zakončení , ale některé opět svou zbrklostí trestuhodně zahodili tak jako v jiných utkáních.I tak hráčům děkujem za přístup k utkání ,že soupeře nepodcenili a hráli svoji hru.V utkání po vstřeleném prvním gólu jsme počítali , kolik bude konečné skóre a to se zastavilo v poločase na 7:0 a v druhém poločase po prostřídání hráčů se na konci utkání ukázalo skóre 10:0 pro domácí.
Příští sobotu zajíždíme na horkou půdu Českého Brodu kde nás čeká úplně jiné utkání než dnes.

Hráči: Kubík, CHvalovský,Vejborný,Jehlička,Pokorný,Klepal, Záhora, Kubíček,Baloun,Berger,Pavlov, Věříšová, CHvojka D.,CHvojka L.,Kostelecký, Řehák,Bareš,

TRENÉR: Sandholc Zbyněk
VEDOUCÍ: Dušek Karel

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy