** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Žáci prohráli v Dobrém Poli. Dorostenci nepokřtili nový domácí pažit vítězstvím. Rezerva padla v Nebovidech až na penalty a A-tým nestačil na Jíkev.

21. 4. 2024 – neděle 10:00
Dorost 0:6 Ostrá + Lysá
Góly: Čejka 2x (5. a 33.), Micka 3x (47., 55. a 60.) a Krameš (70.)
ŽK: žádná
ČK: žádná
Rozhodčí: J. Šmejkal
Počet diváků: 20

Sestava:
Hála – D. Karban, Louman, Hanes – Topinka, O. Záhora, Věříš, Senohrábek (K), Janáček – Zmátlo, Vávra
Lavička:
J. Hofierka, M. Hofierka, F. Bourek a R. Dohanič

Dorostenci se nachází na předposlední pozici se ziskem sedmi bodů. Celek z Ostré si upevnil šestou příčku.

21. 4. 2024 – neděle 10:15
Sokol Dobré Pole 9:1 Žáci
Góly: Ojukwu 3x (4., 15. a 49.), Prášingr 3x (43., 50. a 58.), M. Mondschein (8.), Sismilich (32.), Mašata (39.) – Hampl (60.)
ŽK: žádná
ČK: žádná

Sestava:
Hampl – D. Fišer, F. Fišer, Linhart, Jaborský, Šárová, Viltová, Dostálová, Vavřina, Málek, Beneš, Převrátil

V nedělním dopoledni jsme hráli v Dobrém Poli. Přes okleštěnou sestavu, kdy nám chybělo několik hráčů, které zastoupili úspěšně hráči starší přípravky, se utkání výsledkově a ani po většinu prvního poločasu nepovedlo. Pochvalu si zaslouží jen pár hráčů, kteří hráli to, co měli. Zbytek hráčů si musí promyslet přístup k zápasům a tím související tréninkové nasazení. Bohužel po chybách, a to velkých jsme prohrávali 3:0 a do poločasu jsme obdrželi ještě jednu branku. Do druhé půlky utkání jsme udělali patřičné změny. Herně jsme se zlepšili a přineslo to i dílčí výsledky. Avšak domácí, i přes naše zlepšení, dotáhli utkání do vítězného konce,“ hodnotí utkání trenér mužstva K. Dušek.

Sestava:
Málek – L. Soukup (K), L. Karban, Lochman – Kopecký, Kureš, T. Procházka, V. Soukup, Branda – Fejt, M. Hofierka
Lavička:
J. Hofierka a D. Karban

B-tým spadl na šestou pozici v tabulce, sedmé Nebovidy ztrácí na Lhotu 3 body.

Sestava:
Heres – Hojda, Klička (K), Mikeš – Robovský (80.), D. Záhora (85.), Vlasák, Krajíček, Švanda – Černý, Krupka (82.)
Lavička:
Kubíček (80.), Senohrábek (82.), O. Záhora (85.)

Lhota se nachází na 11. místě. Druhá Jíkev má na první Městec čtyřbodovou ztrátu.