** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

muzstvo-starsi zaci nDnešní druhé mistrovské utkání našich starších žáků výrazně vyšlo nám a to v poměru 10:0 v náš prospěch.V poločase bylo skóre 3:0 a několik ještě nevyužitých příležitostí.Nejvíce se prosadil Hojda Adam,který skóroval hned 6 krát.

Soupeř přijel pouze s 11 hráči což se projevilo hlavně v druhém poločase,když jim docházely síly.V dalších utkáních naši hráči musí nadále zlepšovat svoji hru, protože do kvality své hry mají ještě dost daleko. Můžou to ukázat hned ve čtvrtek v přátelském utkání na domácím hřišti s celkem Chlumce n/Cidlinou od 17"30 hodin. V sobotu 12.9 zajíždíme na půdu Českého Brodu, kde se utkáme od 10 hodin v dalším mistrovském utkání.
Vedoucí: Dušek Karel
Trenér: Klas Pavel