** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Musím konstatovat,že dnešní soupeř byl k poražení ale to by naši hráči museli plnit svoje povinnosti a  nedělat zbytečné chyby.Na zápas jsme sice odjeli bez několika hráčů základní sestavy , ale na Vrdy to mělo stačit.

Bohužel v úvodu zápasu jsme dostali z dálky gól "zbytečný" a poté další dva.V půlce úvodního dějství se nám do poločasu podařilo snížit,ale další šance jsme neproměnili a tak se šlo v půli do kabin za stavu 3:1 pro domácí.Hráčům jsme kladli na srdce,že ještě není nic ztraceno a musí zabojovat ale bohužel jsme brzy znovu inkasovali.Po inkasovaném gólu jsme konečně začali hrát svoji hru a bylo to hned znát.Během pár minut jsme snížili na rozdíl jednoho gólu a utkání bylo opět otevřené.Ale ke konci utkání jsme opět nepokryli střílející hráče (bohužel plnění a upozornění není k ničemu) a domácí přidali ještě dvě branky.Když se v utkání nahromadí tolik chyb jak hráčů v poli a i brankáře tak jsme v celku domácím darovali krásné čtyři góly.Bohužel po takových individuálních chybách se vyhrávat nedá.Do dalších zápasů si většina hráčů musí sáhnout do svědomí jak chce přistupovat k jednotlivým utkáním a také k tréninkům.

Trenér :Klas Pavel
Vedoucí :Dušek Karel