** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Na úvod musím konstatovat,že jsme odehráli hlavně v první půli dobré utkání.Ale bohužel jak to chodí od začátku soutěže nás trápí individuální chyby a neproměňování dobrých šancí.V první půli jsme hosty do vážnější situace pustili pouze jednou a byla z toho bohužel vedoucí branka hostí.Mi i ty vyložené nedokázali proměnit a tak poločas jsme prohráli 0:1.

Do druhé půle jsme šli s tím,že jsme lepším týmem a že zápas otočíme.A i když jsme v úvodu druhé půle dostali druhý gól tak furt jsme věřili, a když jsme hned za minutu snížili na rozdíl jedné branky tak naše šance byli blíže.Poté ale přišli nepochopitelné chyby hráčů,kteří hází auty na krk spoluhráčům a po té vznikají samostatné útoky na naši bránu,nepřihrají si na pár metrů a v poslední řadě fyzička na konci utkání.Do toho další neproměněné šance a je z toho výsledek který neodpovídá průběhu utkání ale platí.Poznamenat musím i fakt,že od více gólů nás dnes zachránil golman, který chytil další minimálně čtyři vyložené šance soupeře.
Příští týden opět hrajeme doma a to s mužstvem Jesenice a to podle výsledků soupeře vypadá na velmi tvrdý oříšek.Ale každý zápas začíná 0:0 a našim hráčům nezbývá nic jiného než zapomenout na dnešek a zakousnout se od začátků do dalšího soupeře a na tréninkách se na něj dobře připravit.

Trenér : Klas Pavel
Vedoucí: Dušek Karel