** Rozpisy sezóny-podzim 2022/23 na našem Webu ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu ** Dne 20.8.2022 proběhly oslavy 100 let kopané v Jestřabí Lhotě, odkaz na fotogalerii na webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnešní 1. mistrovské utkání jsme úspěšně zvládli.Za pěkného slunečného počasí si po většinu poločasu naši hráči udržovali převahu ,kterou převedli do 3 gólového vedení.Ve druhém poločase jsme si udržovali převahu,ale i přes to soupeř dvakrát skóroval.Naši hráči ještě ale přidali dva góly a další velmi slibné šance neproměnili.Pokuď se našim hráčům povede v dalších utkáních zachovat více klidu v koncovce tak nouze o góly nebude.Hráče musíme pochválit za přístup k utkání , ale jsou někteří hráči které je potřeba i malinko pokárat že musí přihrávat dříve a nehrát sami na sebe.
Branky :
3x Záhora
1x Zmátlo
1x Senohrábek

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy