** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes jsme předehrávali utkání s týmem z Krakovan. Na jejich hřišti nás nečekalo nic lehkého ,což se od začátku také ukázalo. Domácí team hrál velmi kvalitně v zadních řadách,kdy nás nepouštěl moc do šancí .Když už jsme se dostali do šance, tak jsme je špatně vyřešili. Do poločasu se nám podařilo alespoň jednou skórovat a poločas skončil 1:0 pro Lhotu. Do druhého poločasu jsme nastoupili o mnoho lépe než do prvního a také to bylo znát na naší hře ,když jsme domací team nepustili několik minut z jejich poloviny hřiště.Poté se domácí team herně zvednul a měl po zbytek utkání několik velmi dobrých příležitostí a také dvě z toho proměnil.Naši hráči ale vždy našli na gól domácích odpověď a nakonec jsme vyhráli 4:2.Opět nás podržel dobře chytající golman.Musíme uznat že dnes nás zatím potkal nejtěžší team v dosavadním průběhu soutěže,který hrál dobře v předu i v zadních řadách.O to víc je naše vítězství cenější.
trenér : Louman Václav
vedoucí: Dušek Karel