** Rozpisy sezóny-podzim 2022/23 na našem Webu ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu ** Dne 20.8.2022 proběhly oslavy 100 let kopané v Jestřabí Lhotě, odkaz na fotogalerii na webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V dalším kole se naši starší žáci utkali se soupeřem z Kouřimi. A utkání bylo jedno z nejtěžších v probíhající soutěži.
Soupeř byl agresivní dobře napadal naše hráče,kteří měli velmi málo času na rozehrávku. Přesto se podařilo vsítit do poločasu dvě branky. Po hrubce na půlce hřiště se hostům podařilo do poločasu snížit na rozdíl jedné branky.Ve druhé
půly scénář byl shodný jako v prvním dějství.Nám se podařilo cca 10 min před koncem dát třetí branku ale dobře hrající soupeř dokázal ještě utkání zdramatizovat skorigováním na rozdíl jediné branky.Ve zbývajících pěti minutách hosté ještě naše hráče zatlačili na naši půlku,ale ti si vítězství už nenechali vzít.

 

Trenér : Louman Václav
Vedoucí : Dušek Karel

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy