** Sezóna 2021/22 byla zahájena ** Stálý nábor fotbalistů a fotbalistek do všech kategorií klubu **

V dalším kole se naši starší žáci utkali se soupeřem z Kouřimi. A utkání bylo jedno z nejtěžších v probíhající soutěži.
Soupeř byl agresivní dobře napadal naše hráče,kteří měli velmi málo času na rozehrávku. Přesto se podařilo vsítit do poločasu dvě branky. Po hrubce na půlce hřiště se hostům podařilo do poločasu snížit na rozdíl jedné branky.Ve druhé
půly scénář byl shodný jako v prvním dějství.Nám se podařilo cca 10 min před koncem dát třetí branku ale dobře hrající soupeř dokázal ještě utkání zdramatizovat skorigováním na rozdíl jediné branky.Ve zbývajících pěti minutách hosté ještě naše hráče zatlačili na naši půlku,ale ti si vítězství už nenechali vzít.

 

Trenér : Louman Václav
Vedoucí : Dušek Karel

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

(c)2014 Wendy