** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V dnešním zápase jsme přivítali celek z Jesenice (5.4.), který se podle výsledků proti podzimu herně zlepšil.Do prvního poločasu jsme vstoupili bohužel nevýrazným způsobem.U většiny míčů jsme byli pozdě a chyběl i důraz.To zapříčinilo i špatnou komunikaci mezi hráči plus nedůraz v obraně a byl z toho gól v naší síti 0:1. Dobré bylo i to,že přes menší důraz jsme si vytvořili několik šancí .Srovnat se nám podařilo ke konci poločasu (1:1).Do druhé půle nastoupilo jiné mužstvo,aspoň podle hry.Ve všem jsme se zlepšili a to také bylo vidět na skóre utkání.Konečné skóre jednoznačně 6:1 pro Lhotu.

Příští týden přivítáme opět na svém hřišti soupeře a to Teplýšovice. Sobota od 10 hodin.
Trenér :Sandholc Zbyněk
Vedoucí :Dušek Karel