** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu jsme se utkali s velmi kvalitním soupeřem z Teplýšovic.Pokuď jsme měli uspět tak jsme museli zahrát na 100%,což se nám vůbec nepovedlo.První poločas z naší strany velmi špatný,bez důrazu,pozdě u protihráčů a když už jsme se dostali k nějaké šanci tak nedůsledné zakončení.Nakonec jsme dostali 4 min. před poločasem gól. (0:1 ). Druhý poločas jsme se zlepšili,ale naše snaha o změnu skóre byla marná.Zápas nakonec skončil poločasovým skóre. 0:1 Objektivně musíme přiznat,že soupeř byl lepší.Naši hráči mají možnost to napravit už příští týden,kdy v neděli zajíždíme na půdu velmi kvalitního soupeře a to do Čelákovic.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí: Dušek Karel