** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

1.5.2014 jsme sehráli první přípravný zápas a to v Sánech a druhý přípravný zápas 8.5.2014 jsme sehráli doma a to s mužstvem Poděbrad.V prvním případě naši hráči zápas odflákli, hráli bez zájmu a na hřišti to bylo velice znát. Zápas nakonec sice skončil 2:2,ale s takovou hrou nemůžeme býti vůbec spokojeni nejen my jako vedení, ale s určitostí ani hráči. Po kritice po prvním přípravném zápase se ve druhém velice změnilo.

Hráči nastoupili úplně s jiným nasazením, Poděbrady byly po většinu zápasu sice více na míči, ale my jsme chodili do rychlých brejků což nám vyneslo do poločasu dvoubrankové vedení. Po poločasovém pochválení přišlo rychlé probuzení, když soupeř během dvou minut vyrovnal na 2:2. Poté jsme za několik nimut opět korigovali skóre a ujali se vedení. V této fázi se hra přelévala z jedné strany na druhou. V poslední desetiminutovce hosté skóre otočili ve svůj prospěch , když rozhodli dvě minuty před koncem zápasu-3:4. I přes tuto prohru si představujeme v mistrovských zápasech takové nasazení jako předvedli proti Poděbradům.S takovýmto nasazením a bojovností se potom můžou utkat s jakýmkoliv soupeřem a hrát s ním vyrovnanou partii.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí: Dušek Karel