** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu jsme na domácím trávníku nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání proti mužstvu SK Votice.Začátek utkání jsme měli velmi rozpačitý a po penaltovém zákroku domácího golmana jsme z pokutového kopu prohrávali 0:1.Dokázali jsme hru i skóre srovnat,ale poté jsme nechali soupeře opět skórovat.Do poločasu jsme nejen vyrovnali,ale dokázali i skóre otočit na 3:2 k čemuž nám jako i soupeři pomohl pokutový kop.Ve druhém poločase na hřišti bylo už jen jedno družstvo a to domácí.Bylo jen otázkou jaké bude na konci zápasu skóre a to se zastavilo na čísle 7:2.Zároveň by jsme chtěli poděkovat mladším žákům,kteří se úspěšně zapojili do mančaftu starších žáků.
V příštím utkání a to už ve středu 3.9. od 16"30h.hrajeme odložené kolo na půdě AFK Pečky.
TRENÉR: Sandholc Zbyněk
VEDOUCÍ: Dušek Karel