** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu 13.9. jsme sehráli na soupeřově hřišti ( STRAKY) dva rozdílné poločasi. Domácí kteří mají velmi kvalitní team většina ročník 2000 nás v důrazu přehrávali.Mi jsme jim to ve větší míře první poločas velmi usnadnili s vím nedůrazem a nerozvážností v koncovce. Brzi jsme dostali první gól a ke konci poločasu jsme jim ještě na jeden bohužel namazali. Poločasové dějství tedy bylo 2:0 pro domácí.

Dá se říct ,opět po přestávkové domluvě jsme se zlepšili ve všech směrech a brzy snížili.Poté jsme si vytvořili další šance a podařilo se nám vyrovnat asi 12 min. před koncem.Dvě min. před koncem zápasu náš útočník běžel sám na domácí bránu a byl golmanem sražen v pokutovém území a následoval pokutový kop. Bohužel domácí golman se štěstím našemu hráči sřelu vytáhl na roh.Poté rozhodčí zápas ukončil dělbou bodů.Naše hráče ,ale musíme pochválit za druhý poločas že bojovali i za stavu který byl pro nás špatný.

TRENÉR: Sandholc Zbyněk

VEDOUCÍ: Dušek Karel