** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

muzstvo-starsi zaci nV neděli jsme odjížděli na půdu posledního mužstva s odhodláním protrhnout mistrovské prohry.Od prvních minut jsme byli aktivnější ve hře a vypracovávali jsme si i šance,které se nám podařilo proměnit.Několik velmi slibných akcí zastavil rozhodčí i jeden regulérní gól nám v prvním poločase neuznal. Navíc rozhodčí

dával na velmi špatně mávajícího domácího pomezního. Naši hráči stále velmi dobře bojovali o každý míč a nevypustili jediný souboj.Navíc naše mužstvo bylo oslabeno o několik hráčů základního kádru a proto byli povoláni hráči mladších žáků,kteří velmi dobře zastoupili svoje starší kolegy. Domácí hráči nás zatlačili před naše pokutové území ,až v samém závěru utkání,ale do velkých šancí jsme je už nepustili. I přes nějaké chyby musíme dnes celé mužstvo pochválit.Na toto vítězství je potřeba navázat hned příští týden proti Českému Brodu.

Trenér : Sandholc Zbyněk
Asistent: Řehák Zdeněk
Vedoucí : Dušek Karel

(c)2014 Wendy