** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Ve středečním utkání žáků mohla družina trenéra Duška mít radost z odvezeného bodu, v sobotním utkání to dopadlo hůře. Dorostenci nestačili na Litol. Rezerva padla na penalty. A hlavní mužstvo prohrálo se Semicemi.

8. 5. 2024 – středa 10:30
SK Konárovice 4:4 Žáci
Góly: Štepánek (40.), Kahoun (41.), Viltová (50. – vl.), Chocholouš (68. – pen.) – Vojtíšek 2x (20. a 25.), Linhart 2x (30. a 60.)
ŽK a ČK: žádná
Počet diváků: 50

Sestava:
Hampl (K) – D. Fišer, F. Fišer, Linhart, Jaborský, Herda, Vojtíšek, Šarová, Viltová, Dostálová, Převrátil, Málek, Vavřina, O. Karban

Co na tento výsledek říká trenér K. Dušek?
Prvních dvanáct minut jsme se spíše hledali a domácím tak darovali několik brankových příležitostí. Podržel nás gólman, který jejich pokusy zneškodnil. Poté jsme převzali iniciativu a byli lepším mužstvem. Začali jsme zpřesňovat přihrávky, a tím se dostávat do šancí. Také se nám do poločasu vsítit tři krásné góly.
V druhém poločase se hra vyrovnala, šance se střídaly na obou stranách. Bohužel si naši hráči mysleli, že jim vítězství už nikdo nevezme, ale opak byl pravdou. Po drobných chybách a zbytečných rozích se domácím podařilo srovnat během pár minut na 3:3. Nám se však podařilo po rychlém protiútoku během třech minut přidat čtvrtou branku. Ke konci utkání udělala naše obrana další hrubou chybu, a při snaze odebrat domácímu útočníkovi míč, bohužel rozhodčí odpískal penaltu, kterou jeden z domácích s přehledem proměnil.
Snad si naši hráči z tohoto utkání vezmou ponaučení, že ani vedení o několik branek neznamená vítězství v utkání. Ponaučení pro naše některé hráče je také, že se musí hrát a bojovat celý zápas.

11. 5. 2024 – sobota 14:30
TJ Kouřim 13:1 Žáci
Góly: Čech 7x (3., 8., 12., 18., 33., 42. a 46.), Kotraba 2x (20. a 25.), Neruda 2x (52. a 55.), Kaše (30.), Kůs (60.) – Linhart (57.)
Počet diváků: 30

Sestava:
Hampl (K) – D. Fišer, F. Fišer, Linhart, Jaborský, Herda, Šarová, Viltová, Dostálová, Vamberský, Luťha, Černý, Ševčík, Horčic

Jak zápas hodnotí tréner?
Dnes jsme zajeli do Kouřimi k dalšímu mistrovskému utkání. Pro mnoho omluvenek jsem musel povolat tři hráče starší přípravky. Bojovali jsme, ale na domácí to nestačilo. Kouřimští měli výškovou převahu, a hlavně tři rozdílové hráče, které měli naši hráči problém pokrývat.
V druhém poločase se hra odvíjela po vzoru z úvodní půle. I když jsme kapku přeskupili hráče, a tím jsme na malou dobu otupili útoky domácích, tak našim postupně docházeli síly. Za stavu 8:0 se nám podařilo vstřelit čestný zásah. Ke konci utkání našim došly síly a domácí dokonali skóre na konečných 13:1. I přes prohru musím většinu hráčů za dnešek pochválit. Obzvlášť hráče přípravky, kteří bez bázně, a hlavně příkladně bojovali o každý míč, a to i přes výškovou převahu.

Žáci se po těchto dvou utkáních nachází na posledním místě. V příštím utkání vyzvou lídra soutěže z Bečvár.

11. 5. 2024 – sobota 10:00
FK Litol 2:1 Dorost
Góly: Šimon (25.), Fárka (31.) – Zmátlo (38.)
ŽK: Hrabánek (55.), Rozlivek (74.) – Louman (81.)
ČK: žádná
Rozhodčí: D. Bydlák
Počet diváků: 40

Sestava:
Hála – D. Karban, Louman, Janáček – Topinka, Senohrábek (K), Věříš, Záhora, J. Hofierka – Vávra, Zmátlo
Lavička:
Hanes, Bourek a M. Hofierka

Dorostenci jsou na předposledním místě. Litol uzavírá pětku nejlepších týmu.

12. 5. 2024 – neděle 14:00
B-tým 1:2p Sokol Veletov
Góly: Černý (75.) – Adamec (58. – pen.)
ŽK: Procházka (33.) – Urban (76.), Junek (83.)
ČK: žádná
Rozhodčí: V. Brzezina
Počet diváků: 60

Sestava:
Jansa – Lochman, L. Karban, L. Soukup – Kopecký, Čáslavský, Procházka, Kureš (K), Švanda – V. Soukup, Černý
Lavička:
Hála (B), Louman, Branda a O. Záhora

Lhotecká rezerva je nyní na 6. místě. Veletov je o příčku nad Lhotou.

12. 5. 2024 – neděle 17:00
A-tým 2:6 SK AFK Sokol Semice
Góly: Rozumný (35.), Krupka (69.) – Jareš 2x (32. a 52.), Oliinyk (16.), Kubela (22.), Vavroušek (60.), Kamlach (75.)
ŽK: žádná
ČK: žádná
Rozhodčí: J. Vašíček – V. Pudil a M. Chalupa