** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V uplynulém víkendu sehrál tým dorostu druhé mistrovské utkání v jarní části soutěže, první na domácím hřišti. Hostili jsme tým Mukařova, který byl do tohoto utkání na posledním místě se ziskem jednoho bodu. Tento fakt přispěl k tomu, že naši hráči přistoupili k utkání velmi nekoncentrovaně a už v 5.min nás soupeř potrestal. Po centru z pravé strany poslal nekrytý útočník nechytatelnou střelu k tyči.

Ani tento moment naše kluky neprobudil. Soupeř nastřelil tyč a dal gol, který nebyl pro ofside uznán. Až od 20.min se začala hra vyrovnávat, ale nefungovala nám útočná fáze.. K vyrovnání zavelel ve 34.min asi nejlepší hráč na hřišti L.Nespěchal, kdy předvedl fotbalovou parádu a téměř z půlky hřiště přeloboval hostujícího brankáře. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

V našem mužstvu jsme do druhého poločasu udělali dvě změny, které se ukázaly jako rozhodující. Zejména útočník JIrka Berger zaměstnával hostující obranu. Po jeho průniku se dostal k dorážce R.Dunka a v 51.min jsme vedli 2:1. V 67.min sám J.Berger po samostatné akci zvýšil na 3:1.

V tuto dobu jsme byli lepším týmem a hosté spoléhali jen na brejky. Jeden z nich jim 75.min vyšel a hosté snížili na 3:2.

Naštěstí to bylo ze strany hostujícího týmu vše a proto zůstaly 3 body doma.

Střelci : 34.min Nespěchal, 51.min. Dunka, 67.min. Berger

(c)2014 Wendy