** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes v sobotu 25.4. jsme se na domácí půdě utkali se soupeřem z horního patra tabulky.Naši hráči nastoupili k zápasu úplně s jiným nasazením než v minulém kole. Od začátku jsme byli nabuzeni a odhodláni zvládnout velmi těžký zápas.Musíme říci,že kluci makali a bylo vidět nasazení,což se projevilo i na skóre.

Vypracovali jsme si dostatek šancí na vyšší skóre než utkání skončilo,ale i tak jsme spokojeni s dnešní předvedenou hrou.Do poločasu jsme dvakrát skórovali a do kabin se šlo za příznivého stavu 2:0.Ve druhém poločase jsme z dalších šancí žádnou už neproměnili a utkání skončilo našim vítězstvím 2:0.Hosté za celý zápas neměli vyloženou šanci.Naši hráči je dobře pokrývali.V příštím utkání je potřeba navázat na předvedenou hru.Příští kolo hrajeme v sobotu v Radošovicích u Říčan.

Trenér : Sandholc Zbyněk
Vedoucí : Dušek Karel
Asistent : Věříš Pave

(c)2014 Wendy