** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes jsme odjížděli na půdu soupeře úplně s jinou představou než to dopadlo.Musíme konstatovat ,že nás porazili pouze 3 hráči domácích, které jsme za celý zápas nedokázali uhlídat.Naši hráči neplní pokyny,které jsou jim určené a z toho plynou velmi laciné góly.Domácí hráči od půlící čáry procházeli sami mezi našimi až na naše brankáře a končilo to lacinými góly.V půli zápasu to bylo 4:0 a po změně stran se to bohužel vyvíjelo v podobném duchu.Z naší strany gól a více šancí přišlo až v závěru utkání.Do dalších utkání musí naši hráči začít hlavně poslouchat pokyny,které jsou jim dávány a zlepšit přihrávky na kratší vzdálenosti.Konečné skóre 8:1 pro domácí team. Český Brod - Jestřabí Lhota 8:1 (4:0)
Trenér : Klas Pavel
Vedoucí : Dušek Karel

(c)2014 Wendy