** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Na hřišti v Jesenici jsme odehráli v první půlce velmi dobrou partii,kdy jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem.Vytvořili jsme si i šance ,ale bez přesného zakončení.Bohužel chvíli před pauzou jsme obdrželi po nedůrazu ve vápně gól.Do druhého poločasu jsme vstoupili s tím ,že se dá s utkáním ještě něco dělat,ale po 7 min.bylo vše jinak .Naši hráči jako by zůstali v kabinách a nechali si dát rychle tři góly.Poté zatížili naše skóre ještě jedním a bylo z toho 5:0.
Naše hráče musíme pochválit hlavně za první poločas,který byl z naší strany povedený.Bohužel za druhou půlku se už chválit nedá,protože většina hráčů po obdržených gólech svěší hlavy a jejich hra jde výrazně směrem dolů.
Příští týden hrajeme ve Veletově v neděli od 10 hod. s Kutnou Horou.

Trenér : Sandholc Zbyněk
Asistent: Řehák Zdeněk
Vedoucí : Dušek Karel

(c)2014 Wendy