** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Ve čtvrtek jsme sehráli odložené utkání v Červených Pečkách a utkání pro naše hráče dopadlo dobře.Přesto že naše řady pořádně prořídly vinou onemocnění a během utkání se dokonce přihnal přívalový déšť tak naše mužstvo předvedlo velmi dobrou hru .Počínaje golmanem přes ostatní posty.Dobře zaskočili za nemocné hráče ,hráči ze starší přípravky.Tím bych chtěl poděkovat i všem rodičům za vstřícný přístup někdy v nelehkých situacích. Hra byla po většinu utkání vyrovnaná přelévala se na obě strany , ale s lepší koncovkou pro Lhotu. Poločas jsme vyhráli 2:0.Ve druhém poločase,i s přibývajícím se stmíváním nás několikrát podržel velmi dobře chytající golman a další šance na obou stranách zůstaly nevyužity ,proto jsme utkání vyhráli 2:0.
Hned teď v sobotu přivítáme družstvo z Tuklat. Doufejme že našim hráčům se bude nadále dařit a předvedou dobrý výkon.
Utkání začíná v 10 hod.

Trenér: Louman Václav
Vedoucí : Dušek Karel

(c)2014 Wendy