** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnešní utkání bylo pro naše hráče velmi těžké ,protože se naráz omluvilo hned několik hráčů.Tak jsme neměli nikoho na střídání. Celé utkání odehála celá 8 hráčů v dobrém tempu. Utkání začalo dobře, když jsme se ujali vedení 1:0 Ke konci poločasu soupeř vyrovnal a 2 min. po náhodném odkopu míč skončil v síti. Poločas jsme prohráli 1:2.
Ale ve druhém poločase se projevila bojovnost našich hráčů a nakonec jsme skóre otočili na naši stranu. Vítězství si už hráči nenechali vzít.

Vedoucí : Dušek Karel
Trenér : Louman Václav

Příští sobotu jedeme do kostelce n/ č. lesy ale na hřiště Stříbrné Skalice. JEDEME AUTOBUSEM ZE HŔIŚTÉ ZE LHOTY.V 10:10hod. Kdo by chtěl podpořit naše hráče ,bude vítán v autobuse.

(c)2014 Wendy