** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V dnešním dopoledni jsme jeli sehrát mistrovské utkání na hřiště Dobrého Pole. Věděli jsme že nás nečeká nic jednoduchého,protože domácí team byl před sezónou přihlášen do 11 fotbalu.Jen vinnou zranění více hráčů se museli přehlásit do 7+1. Naši hráči nastoupili aktivně a byli celý první poločas lepší.Převahu jsme vyjádřili v 14 min. gólem. Ve druhém poločase už naše hra nebyla tak aktivní a míče jsme spíše nakopávali,což se ještě více projevilo proti větru.Ale domácí hráče jsme pustili jen minimálně do šancí a naopak naši mohli i navýšit, skóre.Což se nepovedlo ,ale vítězství jsme udrželi až do konce utkání.
Trenér - Louman Václav Vedoucí - Dušek Karel

Příští utkání naši hráči hrají až 15.10. na půdě Třech Dvorů.

(c)2014 Wendy