** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V sobotu 29.3. jsme jeli na půdu o bod lepší Kutné Hory.Duel sliboval kvalitní hru z obou stran.První poločas nenechal nikoho na pochybách o kvalitní hře z obou sran. Lhota byla v prvním poločase celkově lepší,ale bohužel bez gólového efektu.(pol. 0:0) Ke kvalitnímu fotbalu v prvním poločase přispěl i hlavní rozhodčí p. Kadleček,ale po přestávce nastal obrat v jeho rozhodování.Domácí nastolili docela tvrdou hru na naše hráče a rozhodčího to nechávalo v klidu.

Zákroky na hranici vyloučení, či penaltové zákroky na naše hráče nebyli oceněny a to rozlítilo jak hráče tak vedení mužstva.Bohužel toto vedení zápasu rozhodčím znamenal pro naše hráče menší koncentraci, to vyústilo v góly v naší síti. I když z mnoha šancí našich hráčů žádná neskončila v síti,musíme naše hráče pochválit za hru i bojovnost a udržení nervů.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí: Dušek Karel

(c)2014 Wendy