** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

V neděli jsme jeli na další mistrovské utkání a to na půdu Uhlířských Janovic.Věděli jsme ,že nás nečeká lehké utkání, což se potvrdilo.Sice v úvodu zápasu jsme si vypracovali několik šancí,vyložených bohužel bez přesné koncovky.Poločas mohl skončit výrazně v náš prospěch,ale podařilo se nám využít pouze jednu šanci.Poločas 0:1 pro Lhotu.Ve druhém poločase jsme využili naší herní převahy a přidali další tři góly a další šance zůstaly nevyužity.Domácím hráčům jsme za celé utkání toho moc nepovolili a co prošlo, to pobrala obrana nebo pozorný gólman.Musíme pochválit celý mančaft,že udržel nervy na uzdě,protože domácí na nás vyrukovali od začátku zápasu s velmi tvrdou hrou.


Příští týden v sobotu nás čeká poslední utkání podzimu proti Jesenici, a když naši hráči zápas, zvládnou tak se udrží po podzimu na prvním místě .
Přijďte podpořit 1.11. od 10 hod.naše hráče.
Trenér: Sandholc Zbyněk
Vedoucí :Dušek Karel

(c)2014 Wendy