** Rozpisy sezóny-podzim 2023 na našem Webu ** Probíhají stálé nábory do všech mládežnických kategorii v klubu !**

Dnes 15.3. jsme sehráli poslední přípravné utkání ve Veletově s mužstvem Štítarský SK. Od prvních minut jsme byli lepším mužstvem což se projevovalo hned od začátku našimi šancemi a za nedlouho i góly. Na konci zápasu skóre ukazovalo číslo 12:0. Doufáme že se naši hráči v zimní přípravě dobře připravili na jarní sezónu a že budou pokračovat v dobrých výkonech a hlavně ve slušných výsledcích z podzimu a podaří se jim udržet první místo v I A třídě ve které velmi věříme.


Tím to bych rád pozval všechny příznivce našich hráčů na příští týden kdy přivítáme v 1 jarním kole v sobotu 21.3.od 10 hodin na našem hřišti mužstvo AFK Pečky .

Dále bych rád pozval všechny příznivce Jestřabí Lhoty na další naše mužstva , kteří taktéž začínají příští týden svá mistrovská utkání. Všem hodně umu a štěstí do jarních bojů přeje Karel Dušek.

(c)2014 Wendy